Možnosti využití

Technické a hygienické zázemí

 • různé sálové sporty
 • kondiční gymnastika
 • sálová kopaná
 • aerobik
 • volejbal
 • badminton
 • florbal
 • basketbal
 • tenis
 • ozvučení
 • sauna
 • šatny
 • toalety
 • sprchy

Pronájem reklamních ploch

Objednávky haly: 602 228 553

Florbalový kemp

 

FLORBALOVÝ KEMP 

​Motto: " Útěk z Meťáktrazu..."

pro chlapce narozené 2002 - 2011 (po domluvě možno i mladší)

pro dívky narozené 2002 - 2011 (po domluvě možno i mladší)

termín: 8. - 15.08. 2020

cena 4000,- Kč  

- třífázový trénink, 6x denně strava, ubytování v hale

Podrobné info a přihláška viz příloha - ČTĚTE POZORNĚ!

upload/prihlaska_2018_kemp.doc

upload/pravidla_a_podminky_ucasti_florb_kemp_2018.doc

upload/florbalovy_kemp_2017_a4.pdf

 

http://www.youtube.com/watch?v=5neLL9uZ_bU

Autor: Veve

 

E-shop Innebandy-obchod (www.innebandy-obchod.czpodporuje Florbalový kemp a Příměstské sportovní tábory SK Meťák 2015 pro děti.

 

​2018 - ohlédnutí

Letošní ročník se nesl v duchu boje Západu proti Východu, kromě florbalových dovedností si hráči a hráčky během 7 dní procvičili i nedávnou historii Českého státu a celé Evropy. Na výlet jsme vyrazili na statek Výštice, kde si děti vyzkoušely svou obratnost na venkovním lanovém bludišti, závodily na lodičkách, hrály míčové hry a besedovaly s Ing. Marcelem Pudichem o vzniku florbalového klubu ve Vítkovicích. Kdo se nestihl letos přihlásit, neváhejte, příští rok nás čeká výzva: "Kdo přežije..."

 

2017 - ohlédnutí

Tvrdý vojenský trénink, obrana i útok, hokejový zápas, skvělá parta, zážitky, florbal, florbal, florbal, za rok znovu - NÁŠ KEMP, MEŤÁK.

 

 

2016 - ohlédnutí

 Florbalový kemp letos poprvé přivítal tři zahraniční hráčky za rakouského UHC Linz, se kterým náš klub již několik let udržuje přátelské vztahy. Kromě trenérů s dětmi strávila čas i Veronika Rybičková, florbalová reprezentantka, která přivezla ukázat i bronzovou medaili z Akademického mistrovství světa v Portugalsku. 

 

 

 2015 - ohlédnutí

Letošní resumé 5. ročníku florbalového kempu charakterizuje motto: "Letem světem obrazem":

Extraligový dohled

Tvrdý trénink

Dril

Zábava

Relax u vody

Atypická cvičení

Rafty

Discoparty

 

Společné foto na závěr

Víc se nevešlo, zase za rok ...    smiley

 

 

 2014 - ohlédnutí

Na velmi vydařeném 4. ročníku florbalového kempu se podílelo  45 dětí z různých koutů jižních Čech a 9 trenérů, kteří pro mladé florbalisty a florbalistky připravili pestré tréninkové aktivity - agility, beach volejbal, herní průprava, speciální brankářské tréninky, regenerační cvičení na míčích, apod. Dále si zazávodili na raftech, v rámci výletu navštívili grafitový důl v Českém Krumlově a páteční večer si za odměnu zahráli noční florbal. Tato akce vzbudila velký ohlas i z řad veřejnosti. Někteří přišli hráčům fandit. :)  

 

 2013 - ohlédnutí

Co říci ke třetímu ročníku Florbalového kempu? Ušetřím Váš čas a vezmu to telegraficky. :) 

- rekordní počet florbalistů (38)

- rekordní počet dívek

- osvědčená pyžamová párty

- oblíbená stezka odvahy

- tréninková náplň přizpůsobená věku hráčů zaměřená na techniku

- videorozbor

- skvělý výlet vlakem na Dívčí kámen se zábavnými soutěžemi

- moře kamarádství

- láska k florbalu

To vše se vejde do jednoho týdne stráveného s námi a s florbalem. Nevěříte? Přihlaste svého hráče či hráčku a přesvědčte se sami.

Těšíme se na kemp 2014, na staré známé tváře i na ty nové. :)

 

2012 - ohlédnutí

A máme za sebou 2. ročník Florbalového kempu... S úsměvem na tvářích máváme posledním dětem, zavíráme zelené dveře a halou se rozhostí TICHO. Po dětech tu zbylo jen několik zapomenutých ručníků a ponožek. Všechno ostatní, to důležité, si děti naštěstí odvezly s sebou domů - veselé příhody, úsměvné zážitky, nové vtipy, adresy na kamarády a samozřejmě také nové florbalové dovednosti i poznatky. Třicet po florbalu hladových dětí bylo nasyceno díky zodpovědné práci všech trenérů i asistentů a věřím, že se i v příštím roce opět u nás na hale Meťák sejdeme a prožijeme spolu báječný týden.

2011 - ohlédnutí

V roce 2011 proběhl 1. ročník FLORBALOVÉHO KEMPU pro děti. Přihlásilo se 26 dětí, některé přijely z Týna nad Vltavou nebo z Českého Krumlova, většina pak z Českých Budějovic. Přestože na děti během dne čekaly tři tréninkové jednotky a ranní výběh s rozcvičkou, některé z nich ještě před večerkou nechtěly hokejku pustit z ruky. Odměnou jim byly jízdy na raftu na řece Malši, palačinky s čokoládou, teplé toustíky i pikadory "MIX" (pozn. s kečupem i hořčicí). Závěrečná "PYŽAMOVÁ DISCOTÉKA", stezka odvahy a "FLORBALOVÁ SVATBA" stmelila všechny hráče a hráčky natolik, že při sobotním odjezdu se málokomu chtělo domů. Na památku si všichni odvezli pěkné tričko, CD s fotkami a deníček, do kterého si po celou dobu poctivě zapisovali své zážitky a sbírali "tučnáky" = pochvalná razítka.

Chtěla bych poděkovat všem asistentům, trenérům a hlavnímu trenérovi panu Ivanu Janouškovi za skvěle odvedenou práci a věřím, že odměnou nám všem bude 2. ročník FLORBALOVÉHO KEMPU, který se uskuteční v roce 2012.

Mgr. Jana Pírková